Sprzedaż części oryginalnych Volvo i Renault

Sprawdzone i godne zaufania źródło nowych
i używanych części zamiennych

Centrum Części Używanych w Kutnie

Centrum Części Używanych w Kutnie

Szukasz sprawdzonego źródła części do ciężarówek? Większość niezbędnych części zamiennych jest dostępnych bezpośrednio w naszych magazynach. Resztę z nich jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu zaledwie doby. Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych Volvo i Renault. Części zamontowane w serwisie mają do 24 miesięcy gwarancji, co daje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Niekiedy zadowalającą alternatywą okazuje się wysokiej jakości zmiennik. Asortyment tego typu również oferujemy naszym Klientom.

Jest jeszcze jedno źródło godnych uwagi części do TIR-ów. To samochody wycofywane z ruchu wskutek wypadku czy poważnej awarii, przeznaczone do demontażu – tzw. szrot. W takim samochodzie znajdują się setki w pełni funkcjonujących, nadających się do ponownego użycia części zamiennych. W Centrum Części Używanych w Kutnie zajmujemy się ich demontażem, weryfikacją, regeneracją i sprzedażą. To świetne rozwiązanie, z którego korzysta co roku prawie tysiąc naszych klientów. Wszystkie części zamienne Renault i Volvo możesz zamówić w CCU bądź też zlecić ich wyszukanie w dowolnym oddziale Nijhof-Wassink. Montując część używaną, oszczędzasz swoje pieniądze i dbasz o środowisko.

O firmie Nijhof-Wassink

O firmie Nijhof-Wassink

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. stanowi część powstałej w 1967 r., holenderskiej grupy Nijhof-Wassink Groep z siedzibą w miejscowości Rijssen we wschodniej Holandii. Firma prowadzi działalność transportowo-logistyczną na terenie Holandii, Polski, Niemiec, Belgii i na Węgrzech, działalność dealerską dla marek Volvo Trucks i Renault Trucks w Holandii oraz w Polsce, a także zakład produkcji specjalistycznych naczep i przyczep VB Trailerbou w Holandii. Ponadto, w skład grupy wchodzi firma Nowa Lease Sp. z o.o., wyspecjalizowana w finansowaniu środków transportu. Grupa zatrudnia ponad tysiąc pracowników w pięciu krajach.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. w Polsce dysponuje bazą transportowo-logistyczną w Kutnie oraz pięcioma stacjami serwisowymi Volvo Trucks i dwoma Renault Trucks. Działalność spółki obejmuje także skup i sprzedaż samochodów używanych oraz części zamiennych, w tym używanych.

Od 1990 roku działalności w Polsce, politykę i sposób działania firmy najlepiej opisuje hasło: „NOWOCZESNOŚĆ, JAKOŚĆ OBSŁUGI I WIARYGODNOŚĆ”.

Dlaczego warto nam zaufać

icon

Kapitalnie wyposażony magazyn

Oferujemy na miejscu ponad 5000 oryginalnych części zamiennych do samochodów Volvo i Renault Truks. Nie musisz czekać, aby znów wyruszyć w trasę.

icon

Wsparcie techniczne dla Klientów

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i specjalistów najwyższej klasy. Rozwiążemy każdy problem techniczny Twojej floty.

icon

Fachowe doradztwo w cenie

Nasi eksperci pomogą wybrać najkorzystniejsze, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Ich wiedza i doświadczenie pracują na Twój sukces.

icon

Ekstra ceny za super jakość

Bez ponoszenia dodatkowych kosztów zyskujesz nieprzeciętną jakość w bezkonkurencyjnej na rynku cenie. Nasza oferta to mądra inwestycja w bezpieczną jazdę.