O nas

Sprawdzone i godne zaufania źródło nowych
i używanych części zamiennych

Centrum Części Używanych Kutno

Centrum Części Używanych Kutno

Szukasz pewnego źródła sprawdzonych części zamiennych?  Większość oryginalnych części zamiennych jest dostępnych w naszych magazynach, pozostałe możemy dostarczyć w ciągu 24h. Oryginalne części zamontowane w serwisie mają do 24 miesięcy gwarancji co daje klientowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czasem rozsądną alternatywą jest wysokiej jakości zmiennik, taką opcję również oferujemy naszym Klientom.

Jest jeszcze jedno źródło godnych uwagi części zamiennych. To samochody wycofywane z ruchu na skutek wypadku czy poważnej awarii. W takim samochodzie znajdują się setki w pełni sprawnych, nadających się do ponownego użytku części zamiennych. W CENTRUM CZĘŚCI UŻYWANYCH w Kutnie zajmujemy się demontażem, weryfikacją, regeneracją i sprzedażą używanych części zamiennych. To bardzo dobra alternatywa z której korzysta co roku prawie 1000 naszych klientów. Części w CCU możesz  zamówić lub zlecić ich wyszukanie w każdym naszym oddziale. Montując część używaną, oszczędzasz swoje pieniądze i dbasz o środowisko.

O Nijhof Wassink

O Nijhof Wassink

Nijhof – Wassink Sp. z o.o. jest częścią powstałej w 1967 roku, holenderskiej grupy Nijhof Wassink Groep z siedzibą w miejscowości Rijssen na wschodzie Holandii. Firma prowadzi działalność transportowo – logistyczną w Holandii, Polsce, Niemczech, Belgii i na Węgrzech, działalność dealerską dla marek Volvo Trucks i Renault Trucks w Holandii i w Polsce oraz zakład produkcji specjalistycznych naczep i przyczep VB Trailerbou w Holandii. W skład grupy wchodzi również firma Nowa Lease Sp. z o.o. , która zajmuje się finansowaniem środków transportu. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników w 5 krajach.

Nijhof Wassink Sp. z o.o. w Polsce posiada bazę transportowo logistyczną zlokalizowaną w Kutnie, oraz 5 stacji serwisowych Volvo Trucks i 2 Renault Trucks. W zakresie działalności spółki jest również skup i sprzedaż samochodów używanych oraz części zamiennych w tym używanych.

Od 1990 roku działalności w Polsce politykę i sposób działania firmy najlepiej opisuje hasło: „NOWOCZESNOŚĆ, JAKOŚĆ OBSŁUGI I WIARYGODNOŚĆ”

Dlaczego warto nam zaufać

icon

Kapitalnie wyposażony magazyn

Oferujemy na miejscu ponad 5000 oryginalnych części zamiennych do samochodów Volvo i Renault Truks. Nie musisz czekać, aby znów wyruszyć w trasę.

icon

Wsparcie techniczne dla Klientów

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i specjalistów najwyższej klasy. Rozwiążemy każdy problem techniczny Twojej floty.

icon

Fachowe doradztwo w cenie

Nasi eksperci pomogą wybrać najkorzystniejsze, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Ich wiedza i doświadczenie pracują na Twój sukces.

icon

Ekstra ceny za super jakość

Bez ponoszenia dodatkowych kosztów zyskujesz nieprzeciętną jakość w bezkonkurencyjnej na rynku cenie. Nasza oferta to mądra inwestycja w bezpieczną jazdę.